ساعت: ۱۲:۲۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۴/۱۶ شناسه خبر: 36644

امام جمعه سیرجان در خطبه های نماز عید فطر گفت:عید فطر روز اجتماع بزرگ مسلمانان است که اقتدار خودشان را به دشمنان اسلام نشان دهند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی“سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید فطر سیرجان اظهار داشت: عید فطر روز بزرگی است و از اعیاد بزرگ اسلامی و روز تکبیر ،تحمیل و تسبیح است.
وی افزود:عید فطر روز اجتماع بزرگ مسلمانان است که اقتدار خودشان را به دشمنان اسلام نشان بدهد و روز دوستی،مهربانی،همدلی،همزبانی و روز جایزه گرفتن از خداوند متعال است.
حسینی در خصوص لیالی قدر اظهار داشت:مردم باید مراقب باشند که آنچه در شب های احیا به دست آورده اند و آنچه در یکماه عبادت و بندگی کسب کرده اند برای خودشان حفظ کنند تا شیطان ما را گرفتار نکند.
وی گفت:دشمن مشکلاتی برای ما ایجاد کرده که باید دشمن شناس باشیم و مردم را به تقوا،استقامت،بصیرت به وحدت، اطاعت از خدا و رسول خدا و اطاعت از مقام معظم رهبری(مدظله العالی) توصیه میکنم و مردم با وحدت و یکدلی نمی گذارند دشمن پیروز شود.

خطیب جمعه سیرجان در خصوص توطئه های دشمنان گفت: رهبر معظم انقلاب توصیه کردند که انقلابی بودن و ایستادگی در مقابل استکبار یکی از راه های مقابله با دشمن است و آمریکا دشمن ما بوده و به هیچ وجه خیر ما را نمیخواهند.

وی اذعان داشت:رهبر عزیزمان مجلس آمریکا را تشبیه کردند به شمر ،شمر سر امام حسین(ع) را برید و این ها می خواهند سر اسلام را ببرند و  اگر هیئت حکمه آمریکا گاهی روی خوش نشان می دهند زیر پرده برنامه شیطنت دارند.
امام جمعه سیرجان گفت:تهاجم فرهنگی،جنگ اقتصادی و جنگ نظامی همه اینها را دشمن علیه کشور ما تجربه کرد و به هر شکل که می توانست برای براندازی نظام جمهوری اسلامی اقدام کرد و تهاجم گسترده فرهنگی اش را آغاز کرده است.
حسینی در خصوص اقتصاد مقاومتی اظهار داشت:در بحث اقتصاد تحریم بنا شده تا کشور ما را فلج کند و می توانیم با اقتصاد مقاومتی،خودکفایی،تولید داخلی و نخریدن اجناس خارجی توطئه دشمنان را خنثی کنیم.
وی در پایان اظهار داشت:امیدوار به وعده های خدا باشید که یکی از وعده های خدا نابودی تمام مستکبرین و ایجاد گسترش عدالت در کل کره زمین با ظهور امام زمان(عج) است و با توکل به خدا، خدایی که یاور ما بوده و در ماه رمضان گناهان ما را بخشید و به ما توفیق عبادت و بندگی داد.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده