ساعت: ۱۶:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۵/۱۵ شناسه خبر: 18555

در آستانه روز خبرنگار فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان طی مراسمی از فعالان رسانه در شهرستان سیرجان تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی“سیرجان خبر”، در آستانه روز خبرنگار فرمانده انتظامی سیرجان طی مراسمی از فعالان رسانه در شهرستان سیرجان تجلیل کرد.

سرهنگ هادی ثمره صبح امروز در مراسم تقدیر از خبرنگاران شهرستان ضمن گرامیداشت روز خبرنگار گفت: حرفه خبرنگاری یک وظیفه بسیار حساس و پر مخاطره ایی است وشما هستید که دستان ناپاک را در جامعه پاک می کنید و ثمرات آن را در جامعه بطور واضح مشاهده میکنیم.

ثمره بیان کرد: یک خبر نسنجیده می تواند فاجعه ایجاد کند و جو آرام جامعه را بهم بزند و شما باید مواظب قلم خود باشید که مبادا به سمت بد بین کردن مسئولان و خبر ها در جامعه شود، نیروی انتظامی به شما نیازمند است مسائل حاشیه ای و معضلات اجتماعی در شهر زیاد است و باید با اطلاع رسانی دقیق از بدنه جامعه پاک شود.

وی بابیان اینکه نیروی انتظامی در مسائل سیاسی دخالت ندارد گفت: من سیاست بلد نیستم و نیروی انتظامی را در مسائل سیاسی دخالت نمی دهم و در هیچ حزب و گروهی نیستم  و تنها فکرم این است که مردم احساس آرامش کنند.

لازم به ذکر است: در پایان نیز با اهدای لوح سپاس به خبرنگاران نشریان ورسایت های خبری شهرستان از زحمات آنان تقدیر بعمل آمد.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده