ساعت: ۰۶:۲۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ شناسه خبر: 50234

فرمانده انتظامی سیرجان در جمع مسئولین ، پیرغلامان و روسای هیات مذهبی گفت : فلسفه قیام امام حسین (ع) وحدت ، یکپارچگی و امر به معروف و نهی از منکر است .

به گزارش“سیرجان خبر” سرهنگ  محمد رضا ایران نژاد  در جمع مسئولین و روسای هیات مذهبی با اشاره به فلسفه قیام امام حسین (ع) که در دوران های مختلف در حفظ و پاسداری از ارزشهای اسلامی گفت: محرم حقیقت عظیمی است که اسلام را در برهه های زمانی مختلف انتشار داده است .
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان تصریح کرد: کارکرد اجتماعی تاسوعا و عاشورا است که همه مردم را کنار هم جمع می کند که یک صدا و یک رنگ ، ندای اسلام و وحدت سر می دهند و این باعث ترس و وحشت دشمنان اسلام شده است .
ایران نژاد با تقدیر از همکاری و تعامل مناسب هیات مذهبی با پلیس در راستای برقراری نظم و امنیت مراسمات عنوان کردند :تعامل و همکاری دوسویه پلیس و مردم است که می توان نظم و امنیت مراسمات عظیم مذهبی که با حضور پرشور مردم همراه است ، را برقرار کرد .
وی در ادامه خواستار رعایت نظم و مقررات از سوی هیات مذهبی شدند و با تشریح مسیرهای ورود هیات مذهبی در سطح شهر به محاسنات عزاداری متمرکز در شهرستان پرداختند .
گفتنی است در حاشیه مراسم تعدادی برشورهای آموزشی با موضوع هشدارهای پلیس در خصوص رعایت نظم و امنیت مراسمات توسط هیات مذهبی توزیع شد .

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده