ساعت: ۱۵:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ شناسه خبر: 63467
به منظور نظارت ویژه بر کالا‌های اساسی؛

اجرای گشت‌های ویژه نظارت بر بازار در سیرجان به منظور پیشگیری و مقابله با احتکار، گران فروشی و سایر تخلفات در حال انجام است و در گشت های نظارتی نیز فرماندار و دادستان شخصاً حضور دارند.

به گزارش “سیرجان خبر” بهاالدینی فرماندار ویژه سیرجان نظارت ها و بازرسی ها در سطح بازار را مورد تاکید قرار داد و گفت:به منظور حمایت از حقوق مصرف کنندگان و مبارزه با گرانفروشی و همچنین ایجاد تعادل و ثبات بازار اقلام اساسی، گشت‌های مشترک بازرسان به‌صورت مستمر در شهر سیرجان در حال فعالیت است.

وی گفت:از ابتدای اردیبهشت ماه در مانور بازرسی اصناف ۱۷ پرونده تخلف صنفی توسط اداره جهاد کشاورزی و تعداد ۱۷۰ پرونده توسط گشت مشترک اداره صنعت،معدن و تجارت،بسیج و اتاق اصناف شهرستان به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

فرماندار سیرجان با اشاره به طرح اصلاح هدفمند سازی یارنه ها که توسط دولت سیزدهم در دست اجرا است بیان داشت: از تعدادی فروشگاه زنجیره ای برای رصد قیمت کالاها بازرسی بعمل آمد ایشان تصریح کرد:نظارت بر انبارها و مراکز پخش عمده و فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره ای و سوپر مارکت‌ها بطور جدی تشدید و با هرگونه احتکار و گران فروشی اقلام اساسی بدون هیچ اغماضی برخورد خواهد شد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده