ساعت: ۲۳:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۷/۱۴ شناسه خبر: 10297

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی سید کامل تقوی نژاد را بعنوان مدیرعامل جدید بانک سپه منصوب کرد.

banke sepahبه گزارش“سیرجان خبر” به نقل از تسنیم،از روزهای قبل استارت جابه‌جایی‌ها در سیستم بانکی از طریق تغییر مدیران عامل بانک‌های ملی، مسکن و سینا زده و کلید این بانک‌ها به مدیران جدید سپرده شد.

البته در کنار تغییرات مذکور از روزهای قبل در خبرها آمده بود که مدیرعامل جدید بانک سپه نیز به زودی حکم خود را از وزیر اقتصاد دریافت خواهد کرد و برهمین اساس طی حکمی از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی سیدکامل تقوی‌نژاد به عنوان رییس هیات مدیره و مدیر عامل بانک سپه منصوب شد.

در متن حکم مدیرعامل جدید بانک سپه آمده است که ” نظر به تخصص و تجربه جنابعالی به موجب این حکم به سمت رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بانک سپه منصوب می شوید.

امیداست در سایه عنایت پروردگار بلندمرتبه، باهمفکری و همدلی کارکنان کوشای بانک سپه و همکاری با نهادهای تخصصی مرتبط، در نیل به اهداف و برنامه های آن بانک و پیشرفت و تعالی همه جانبه مادی و معنوی دولت تدبیر و امید، پیروز و سربلند باشید.

همکاری، همدلی و همراهی در این ماموریت دسته جمعی پیش شرط موفقیت است. عزت، توفیق و سربلندی جنابعالی را در انجام ماموریت های محوله از خداوند منان مسئلت می نمایم”.

با حکم طیب نیا آقای سید کامل تقوی نژاد جایگزین رامین پاشایی فام در بانک سپه شد. مدیر عامل جدید بانک سپه متولد 1343 بوده و دارای لیسانس برنامه‌ریزی اجتماعی و فوق لیسانس مدیریت سیستم‌ها است.

در سوابق اجرایی مدیرعامل جدید بانک سپه آمده که وی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی؛ معاون وزیرتعاون؛ عضو هیات مدیره بانک سپه؛ رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان؛‌ مدیر کل در مجموعه وزارت کشور، وزارت جهادسازندگی و سازمان ثبت‌احوال کشور؛  کارشناس نخست‌وزیری و عضویت در هیئت مدیره شرکتهای سرمایه‌گذاری، بازرگانی و تولیدی بخش دولتی بوده است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده