ساعت: ۱۵:۵۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ شناسه خبر: 61524

مراسم روز درختکاری با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان سیرجان به مناسبت روزدرختکاری در شهرک صدف برگزار شد.

به گزارش “سیرجان خبر” آیین نکوداشت روز درختکاری به همت شهرداری و سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری با حضور جمعی از مسئولان شهرستان،برگزار شد.

سعیدی در حاشیه این مراسم ترویج فرهنگ حفظ منابع طبیعی و درختکاری را امری ضروری خواند وگفت: باید حفظ و حراست از درختان و فضای سبز و کاشت آن به یک فرهنگ در بین مردم تبدیل شود.


سعیدی خاطرنشان کرد: به مناسبت روز درختکاری در این مراسم 100 اصله درخت سرو شیراز، 90 اصله درخت زیتون مثمر و 100 اصله درخت زیتون زینتی در شهرک صدف کاشته شد.


مهندس سعیدی مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سیرجان خاطر نشان کرد: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در راستای انجام وظایف ذاتی خود در حفظ و توسعه فضای سبز شهری پس از کاشت 5500 اصله انواع درختان سرو ، زیتون و 10000اصله انواع درختچه در پاییز سال جاری و همچنین کاشت 15000 اصله درخت و 13000 اصله درختچه و 8000 مترمربع گل کاری در اسفند ماه جاری را در سطح شهر انجام خواهد داد.


در ادامه مراسم دکتر سروش نیا شهردار سیرجان با گرامیداشت روز درختکاری اظهار کرد: باید با حفظ و نگهداری فضای سبز قدردان کارکنان زحمت کش فضای سبز باشیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده