ساعت: ۲۱:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ شناسه خبر: 55793

امام جمعه موقت سیرجان گفت:اروپایی‌ها که علی‌رغم همه تعهداتی که برایش در برجام ایجاد شده و پایبند به این تعهدات هم نیست چطور از ایران اسلامی می خواهد در مورد برنامه‌های موشکی با اروپا مذاکره کند.

به گزارش”سیرجان خبر”حجت‌الاسلام حسین حیدری امام جمعه موقت سیرجان ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: دشمن خبیث ما خیلی تلاش کرد با راه‌های مختلف مردم را از حضور در این مراسم بترساند اما غافل از اینکه ملت‌ها روی آرمان‌های دین و نظام ایستادند هرگز ترس از توطئه‌های کور و تبلیغات مسموم دشمنان ندارند.

حیدری تصریح کرد: ایجاد بلوا و آشوب در عراق با هدف کمرنگ شدن راهپیمایی و پیاده‌روی اربعین بود که نقشه دشمن شکست خورد و امروز هم شیعیان جهان خود را به خیل عظیم عاشقان سیدالشهدا(ع) رساندند و عظمت حضور دشمن را همچون گذشته ناکام گذاشت.

حیدری زیاده‌خواهی‌های اروپا را از خواسته‌های بی‌منطق در برابر ملت ایران عنوان کرد و اظهار کرد: اروپایی‌ها که علی‌رغم همه تعهداتی که برایش در برجام ایجاد شده و پایبند به این تعهدات هم نیست چطور از ایران اسلامی می خواهد در مورد برنامه‌های موشکی با اروپا مذاکره کند.

امام جمعه موقت سیرجان با تبریک به شبکه اطلاعات سپاه در خصوص دستگیری مدیر شبکه معاند آمد نیوز گفت: زم در پاریس به‌طور جدی وارد فعالیت‌های تبلیغاتی علیه نظام در شبکه‌های اجتماعی شد و با همکاری عناصر ضدانقلاب در سال ۱۳۹۶ ابتدا سایت و سپس کانال تلگرامی آمدنیوز را تأسیس و فعالیت‌های تخریبی‌اش را علیه نظام آغاز کرد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده