ساعت: ۰۹:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۱۱/۲۸ شناسه خبر: 24114

مردی به صورت عجیب و در حالت درازکش در سیرجان موتورسیکلت می‌راند؛ این مرد با تاکید بر اینکه 10 سال است که برای این شیرین‌کاری تلاش کرده از مردم می‌خواهد که کسی دنبال این کار نرود.

“سیرجان خبر” مردی به صورت عجیب و در حال درازکش در سیرجان موتورسیکلت می‌راند، علیرضا مظفری در حال درازکش با موتورسیکلت کیلومترها می‌راند و در ترافیک هم مهارت کنترل وسیله نقلیه خود را دارد.

وی اظهار داشت: از سال 1376 تعمیرگاه موتورسیکلت دارم و علاقه‌ام به موتورسیکلت و رانندگی موتور زیاد شد تا اینکه پس از تمرین‌های مستمر چندین ساله هم اکنون قادر هستم به صورت درازکش روی موتورسیکلت رانندگی کنم و با پا این وسیله نقلیه را کنترل و هدایت کرده و در جاده و شهر کیلومترها اینگونه رانندگی کنم.

مظفری با اشاره به تبحر، زبردستی و شیرین‌کاری‌اش بیان داشت: به جوانان و دیگران هم توصیه می‌کنم، مبادا این تمرین را داشته باشند، برای اینکه بسیار خطرناک و منجر به مرگ می‌شود و من هم این خطر را با وجود تمرین‌های 10 ساله پذیرفتم و خدا کمکم می‌کند و خواهشم این است، هیچ فردی دنبال این تمرین و شیرین‌کاری نرود.

وی عنوان کرد: با توجه به تجربه و توانم در این شیوه موتورسواری مردم بعد از همراهی من را تشویق می‌کنند و من را دوست دارند.

یکی از مسافرانی که در مسیر جاده کرمان به سیرجان وی را در حال رانندگی با موتورسیکلت دیده است گفت: ما ابتدا می‌ترسیدیم که اتفاقی برایش بیفتد و تعقیبش کردیم و پس از طی چند کیلومتر مسیر همراه وی متعجب شدیم و فهمیدیم که یک شگرد و ممارست ویژه و تعجب‌آور دارد و بسیار برای هر بیننده جالب است.

منبع:فارس

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده