ساعت: ۱۱:۱۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۱۲/۹ شناسه خبر: 14707

دارندگان اسناد حج تمتع ثبت‌نامی از ۱۱ بهمن ۸۴ تا ۲۰ بهمن۸۴ در صورت وجود ظرفیت خالی در کاروان‌های حج استان مربوطه از ۸ اسفندماه می‌توانند برای نام‌نویسی به کاروان‌های حج ۹۳ مراجعه کنند.

به گزارش“سیرجان خبر” روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به وجود ظرفیت خالی محدود موجود در کاروان‌های حج 93، دفاتر حج و زیارت استان‌ها در صورت وجود ظرفیت خالی در کاروان‌های حج استان مربوطه از ساعت 10 صبح روز پنج‌شنبه هشتم اسفند 1392  می‌توانند به صورت روز شمار از  دارندگان اسناد حج تمتع ثبت‌نامی از تاریخ یازدهم بهمن 84 تا 20 بهمن 1384 برای نام‌نویسی در کاروان‌ها دعوت بعمل آورند.

بر اساس اعلام سازمان حج و زیارت، متقاضیان واجد شرایط علاوه بر مراجعه حضوری به کاروان‌ها می‌توانند با مراجعه به سامانه http://haj93.haj.ir از ظرفیت‌های خالی و فهرست کاروان‌های حج 93 مطلع شده و برای نام‌نویسی در کاروان‌ها اقدام کنند.

سازمان حج و زیارت تأکید کرد : از آنجایی که این فراخوان فقط به منظور تکمیل ظرفیت خالی کاروان‌ها است به محض تکمیل ظرفیت گروه‌ها، امر ثبت نام نیز متوقف خواهد شد.

این اطلاعیه می‌افزاید: پذیرش اولویت‌های جدید حج تمتع تنها در کاروان‌های حج استان مربوطه امکان‌پذیر است.

بر اساس اعلام سازمان حج و زیارت ظرفیت کاروان‌های حج 93 حداکثر تا 15 اسفند ماه سال‌جاری تکمیل خواهد شد و پس از آن مراحل بعدی عملیاتی و اجرایی برای سفر زائران انجام خواهدگرفت.

شایان ذکر است ثبت نام در کاروان‌های حج 93 حدود سه ماه زودتر از سال‌های گذشته آغاز شده است و بر این اساس فرصت بیشتری برای آموزش زائران و برنامه‌ریزی برای سفر آنها وجود خواهد داشت.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده