ساعت: ۱۰:۱۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ شناسه خبر: 55682

نشست هم اندیشی و هم افزایی دستگاه‌های مرتبط با مساجد در سیرجان با حضور هیأت امناء و ائمه جماعت مساجد و امام جمعه در محل ناحیه مقاومت بسیج سیرجان برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر”نشست هم اندیشی و هم افزایی دستگاه‌های مرتبط با مساجد در سیرجان با حضور هیأت امناء و ائمه جماعت مساجد و امام جمعه در محل ناحیه مقاومت بسیج سیرجان برگزار شد.

درحاشیه این جلسه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیرجان گفت: امروز خدمت رسانی پیوست تمامی برنامه‌های بسیج است و ارکان مسجد که شامل بسیج و امام جماعت و هیأت امناء هستند اگر همدل و یک دل باشند آن مسجد در تمامی عرصه ها خصوصا عرصه فرهنگی اجتماعی موفق خواهد بود و مسجد باید محور تمامی فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی در محله باشد.

سرهنگ باقری درادامه افزود: بسیج طرح‌هایی را در جامعه انجام داه و انجام می‌دهد که با آن روح امید در بین مردم را نسبت به آرمان‌های انقلاب افزایش داده طرح‌هایی همچون طرح گشت‌های رضویون در راستای خدمت امنیتی به مردم، طرح اردو‌های جهادی در جهت کمک به محرومین، طرح شهید رهنمون در راستای ارائه خدمات پزشکی و پرستاری و طرح همگام با کشاورز در راستای خدمت رایگان مشاوره‌ای به کشاورزان است.

وی در پایان گفت: این‌ فعالیت ها همه نقطه عطفی است بر عملیات جهادی بسیج جهت خشنودی امام زمان (عج) و امام خامنه‌ای حفظه الله

گفتنی است در پایان این جلسه از فرمانده پایگاه برتر و امام جماعت برتر شهرستان قدردانی به عمل آمد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده