ساعت: ۱۷:۵۴ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ شناسه خبر: 61913

طبق دستور شورای سیاست گذاری ائمه جمعه با هماهنگی ستاد ملی مقابله با کرونا، نمازعیدسعید فطر همزمان با سراسر کشور در مصلای سیرجان برگزار می شود.

مسئول روابط عمومی دفتر امام جمعه سیرجان در گفت و گو با خبرنگار” سیرجان خبر” گفت با اعلام خبر برگزاری مراسم نماز عید سعید فطر گفت: مراسم نمازعیدسعید فطر همزمان با سراسر کشور طبق دستور شورای سیاست گذاری ائمه جمعه با هماهنگی ستاد ملی مقابله با کرونا در مصلای سیرجان واقع در بلوار سیداحمد خمینی(ره) برگزار می شود.

احسان اکبری نسب زمان اقامه نماز عید سعید فطر را ساعت ۷ صبح روز عید اعلام کرد و گفت: پس از اعلام رسمی عیدسعید فطر توسط دفتر مقام معظم رهبری از طریق صداوسیما؛ در سیرجان از ساعت ۶ صبح با ارائه سرویس های ایاب و ذهاب از مسیرهای درون شهری طبق سنوات گذشته در خدمت نمازگزاران محترم هستیم.

وی در ادامه افزود: دعای ندبه نیز در ساعت ۶:۳۰ روز عید قرائت و ساعت ۷ نیز نمازعید توسط حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود حسینی امام جمعه محترم سیرجان اقامه خواهد شد.

مسئول روابط عمومی دفتر امام جمعه سیرجان از عموم همشهریان خواست برای رعایت مسائل بهداشتی، مهرنماز، سجاده و زیرانداز به همراه داشته و از زدن ماسک غافل نشوند.

اکبری نسب در پایان با اشاره به جمع آوری زکات فطره و کفاره خاطرنشان کرد: شورای زکات شهرستان در محل ورودی های مصلای نماز، زکات و کفارات نمازگزاران را جمع آوری می کنند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده