ساعت: ۰۶:۲۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ شناسه خبر: 61310

در چهل دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان زنگ انقلاب بصورت نمادین در دبیرستان دوره اول شاهد امام مهدی(عج) با حفظ رعایت پروتکل های بهداشتی نواخته شد.

به گزارش “سیرجان خبر” صبح امروز صدای زنگ انقلاب با حضور مسئولین شهرستان در دبیرستان دوره اول شاهد امام مهدی(عج) حجت الاسلام حسینی؛ امام جمعه شهرستان به صدا در آمد.

دوازدهم بهمن ماه سالروز ورود امام خمینی(ره)، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به میهن است که آغازین روز دهه فجر نیز محسوب می‌شود و بنا بر رسم سال‌های گذشته سازمان‌ها، نهادها، ادارات، دانشگاه‌ها و مدارس سیرجان نخستین روز دهه فجر انقلاب اسلامی را با نواختن زنگ انقلاب آغاز می‌کنند تا به این ترتیب سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گیرند.

شورای اداری شهرستان سیرجان پس از حضور در دبیرستان دوره اول شاهد امام مهدی(عج) ، به منظور تجدید میثاق با آرمان های امام(ره) و شهدا و تجدید عهد با مقام معظم رهبری، با امام جمعه سیرجان دیدار کردند.

لازم به ذکر است، از امروزبا حفظ رعایت پروتکل های بهداشتی دستگاه‌ها و ادارات مختلف شهرستان با اجرای ویژه برنامه‌های مختلف درفضای مجازی، افتتاح پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی و جشن‌های انقلابی، بار دیگر بهار انقلاب را جشن می‌گیرند تا شور و اشتیاق خود را بر همگان نشان دهند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده