ساعت: ۰۸:۴۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ شناسه خبر: 61516

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیرجان گفت: دریافت نوبت تعویض پلاک درشهرستان سیرجان از ‌شنبه 9 اسفند به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سیرجان در گفت و گو با خبرنگار“سیرجان خبر” به شلوغی و ازدحام مراکز تعویض پلاک به خصوص در دوران شیوع کرونا در سیرجان اشاره کرد و گفت: مالکان خودرو‌های که قصد نقل و انتقال پلاک خودرو دارند از 9اسفند با ورود به سامانه nobatdehi.epolice.ir برای دریافت اینترنتی زمان شماره‌گذاری یا تعویض پلاک خودروی خود در همان روز یا چند روز قبل اقدام کنند.

سرهنگ پاک ایزدی گفت: از شهروندان در خواست داریم از تاریخ1399/12/9 به بعد بدون اخذ نوبت دهی اینترنتی به مراکز تعویض پلاک مراجعه نکنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سیرجان بیان کرد: بر اساس شماره ملی و شماره تلفن همراهی که به نام خود ثبت شده مجاز به دریافت یک کد کاربری بوده و درج آدرس محل سکونت متقاضی نیز در فیلد مربوطه الزامی است.

وی با تاکید بر اینکه متقاضیان می‌بایست به موقع در مرکز تعویض پلاک برای دریافت خدمات حاضر شوند، یادآور شد: در صورت تاخیر در موعد مقرر با ارسال پیامک نوبت وی لغو می‌شود.

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی  سیرجان اذعان کرد: با راه اندازی سیستم نوبت دهی اینترنتی، مراجعات مردم به مراکز مدیریت شده و آن‌ها می‌توانند از روز‌های قبل ساعت ورود خودرو را به مرکز تعیین کرده و بدون ایستادن در صف، در زمان تعیین شده وارد مرکز تعویض پلاک شوند و در باجه‌های ویژه‌ای طرح نوبت دهی اینترنتی مراجعین خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده