ساعت: ۱۵:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ شناسه خبر: 61574

امام جمعه سیرجان گفت: هر جا دشمنان ضربه می‌خورند به تخریب می‌پردازند و امروز هم دشمنان توطئه و ترفند کمرنگ نشان دادن انتخابات را عنوان می‌کنند که حضور مردم در همه صحنه‌ها از جمله انتخابات آینده همانند همیشه آنها را مایوس می‌کند.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی امام جمعه سیرجان در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: هر جا دشمنان ضربه می‌خورند به تخریب می‌پردازند و امروز هم دشمنان توطئه و ترفند کمرنگ نشان دادن انتخابات را عنوان می‌کنند که حضور مردم در همه صحنه‌ها از جمله انتخابات آینده همانند همیشه آنها را مایوس می‌کند.

وی با تبریک سال جدید گفت: سال جدید و ایام نوروز فرصت مناسبی برای کمک به نیازمندان است و ضرورت دارد  نیک اندیشانه به افراد بی‌بضاعت کمک کرد که دستگیری از نیازمندان همواره از برترین تعالیم دین مبین اسلام بوده و به عنوان یک تکلیف و فریضه به حساب می‌آید.

امام جمعه سیرجان به انتشار سند امنیتی آمریکا پرداخت و گفت: این سند موقت به اصطلاح برای ابلاغ دیدگاه رئیس‌جمهور بایدن درباره اینکه آمریکا چگونه با جهان تعامل خواهد کرد طراحی شد، در حالی که همه تلاش آنها برای حفظ رژیم صهیونیستی و منافع حیاتی خودشان است که باید بدانند دیگر دیر شده و آمریکا رو به افول و غروب است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده