ساعت: ۱۷:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۱/۸ شناسه خبر: 41559
امام جمعه سیرجان:

امام جمعه سیرجان گفت:دشمنان در هر فرصتی به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی و ملت ایران هستند و این فرصت‌ها را ملت ایران با همبستگی و اتحاد از بین می‌برند.

به گزارش سرویس سیاسی “سیرجان خبر” حجت‌‌الاسلام سیدمحمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی با همه فراز و نشیب‌ها و دشمنی‌های استکبار از ابتدا تاکنون به مردم جهان ثابت کرد که دین اسلام هم می‌تواند حاکمیت داشته باشد و جایگاه و قانون خوبی برای اداره کشور دارد.

وی همبستگی و اتحاد را از اصول حاکمیت نظام اسلامی دانست و گفت: دشمنان در هر فرصتی به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی و ملت ایران هستند و این فرصت‌ها را ملت ایران از بین می‌برند.

خطیب جمعه سیرجان حاکمیت جدید آمریکا را جنجالی و یار با وفای صهیونیست‌ها عنوان کرد و بیان داشت: سردمداران آمریکا هیچگاه به فکر مردم نبودند، بلکه ظلم و ستم و منافع خود را بر وجدان بشریت ترجیح می‌دهند تا جایی که اوباما به همه قوانین و تعهدات خود پشت پا زد و رئیس جمهور فعلی هم با این روحیه و سیاست‌هایش آمریکا را به سمت فروپاشی می‌رساند.

حسینی با قدردانی از مقام شهدای آتش‌نشان به کسانی که از طولانی شدن عملیات آواربرداری ساختمان پلاسکو انتقاد دارند، گفت: مسؤولان ما به دنبال جستجوی پیکر شهدا بودند و پیکر این شهدای فداکار برای ما و ملت ایران مهم بودند.

وی خواستار برخورد جدی مسؤولان و قوه قضائیه به توهین‌های حاکمیت انگلیس به ملت ایران و برجام شد و گفت: اقتدار ملت ایران و پشتیبانی از مسؤولان همیشگی است و جای تامل نیست که یاو‌ه‌گویی با سیاست‌های نظام اسلامی و ملت ایران توهین کند.

حسینی افتتاح طرح‌های عمرانی را یادآور خدمات نظام اسلامی به مردم دانست و گفت: بعد از پیروزی انقلاب نظام اسلامی خدمات بیشماری را برای رفع محرومیت‌ها در جامعه انجام داد و استقلال خود را کسب کرد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده