ساعت: ۱۶:۲۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۳/۳ شناسه خبر: 26711

این مجری شبکه خبر به بحث شایعه پناهندگی اش پرداخت و گفت: همه این کارها مربوط به یک سایت معلوم الحال است که در خبر دروغی که منتشر کرد، نام من را در کنار برخی چهره ها آورد و مدعی شد که من در آمریکا پناهنده شده ام. این در حالی است که من مهاجرت نکرده ام، بلکه اینجا در حال ادامه تحصیل هستم.

“سیرجان خبر” هادی زنوزی اصل از مجریان سابق شبکه خبر صداوسیما و رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در دولت سابق؛ پس از مدت‌ها غیبت در رسانه‌های داخلی و شایعاتی که درباره او به گوش می‌رسید، سرانجام صبح چهارشنبه بیستم می 2015 در یک رادیوی فارسی زبان در ایالت کالیفرنیا در آمریکا روی آنتن رفت.

هادی زنوزی در هفته‌های گذشته چند بخش خبری کوتاه برای برنامه‌ای با نام اتاق خبر در یک رادیوی فارسی زبان ایالت کالیفرنیا در آمریکا اجرا کرده بود اما از صبح چهارشنبه بیستم ماه می 2015 میلادی اجرای بخش خبر بامدادی این موسسه رادیویی را موقتا به عهده گرفته‌است.

 زنوزی اصل که از اولین مجریان شبکه خبر بود، چندی پیش با انتشار تصویر طنز‌آمیزی در رسانه‌های اجتماعی، «شبکه خبر» تلویزیون دولتی ایران را «شبکه بی‌خبر» خوانده بود که صدای مردم مظلوم اروپا و آمریکاست!

***

تکذیبیه:
پس از انتشار این خبر در رسانه ها وی طی تماسی با مشرق خبر شایعه پناهندگی‌اش را تکذیب کرد.

زنوزی در تماس با مشرق با بیان اینکه هم اکنون در امریکا به سر می‌برد گفت: خبر پناهندگی‌ام شایعه‌ای است که توسط یک سایت معلوم الحال در آمریکا منتشر شده و یکی از سایت‌های داخلی (پارسینه) بدون توجه به واقعیت این موضوع را در داخل کشور بازتاب داده است.

زنونی گفت: از حدود دو هفته پیش یک رادیو لس آنجلسی که عمدتا اخبار حوزه اجتماعی را پخش می کند و بسیاری از هنرمندان ایرانی هم با آن مصاحبه می کنند و مصاحبه با آن ایرادی ندارد، از من درخواست کرد که هر روز یک باکس چند دقیقه ای از اخبار ورزشی را برایشان بخوانم. من هم قبول کردم که برایشان خبر را بخوانم مشروط بر اینکه خودم اخبار را تهیه کنم و تنظیم کرده و برایشان بفرستم و آن ها هم حق دخل و تصرف در اخبار را ندارند.

زنوزی در ادامه گفت: من از آن موقع این کار را کردم و در این مدت حتی یک بار هم به دفترشان نرفتم. تا اینکه آخر هفته گذشته مجری بخش صبحگاهی آن ها تصادف کرد و آن ها از من درخواست کردند که تا بازگشت او به کارش برایشان خبر بخوانم. من دوباره شرط کردم که تهیه و تنظیم خبر با خود من باشد. در روز اولی هم که خبرخواندم بیش از 50 درصد اخبار مربوط به بیانات رهبر انقلاب بود و سایر اخبار هم مربوط به سخنان رئیس جمهور و بعد اخبار بین الملل و داعش. تمام فایل صوتی این برنامه ها موجود است.

این مجری شبکه خبر در ادامه به بحث شایعه پناهندگی اش پرداخت و گفت: همه این کارها مربوط به یک سایت معلوم الحال است که در خبر دروغی که منتشر کرد، نام من را در کنار برخی چهره ها آورد و مدعی شد که من در آمریکا پناهنده شده ام. این در حالی است که من مهاجرت نکرده ام، بلکه اینجا در حال ادامه تحصیل هستم و می خواهم به ایران بازگردم. من به هیچ وجه با هیچ شبکه سیاسی ضد انقلاب همراهی نکرده و نخواهم کرد و اصلا بحث پناهندگی وجود ندارد. من در ایران کار دارم و می خواهم بازگردم و به کارهایم که در حوزه کارهای نمایشگاهی و همایش است باز گردم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده