ساعت: ۱۶:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۱/۱ شناسه خبر: 25194

“سیرجان خبر” بر اساس گزارش مجله فوربس، “مایکل جردن” اسطوره بسکتبال آمریکا با اینکه سال ها از بازنشسته شدنش می گذرد اما هنوز بیشتر از یک ستاره بسکتبال درآمد دارد که این به خاطر حضورش در برنامه های تبلیغاتی است. او سالیانه 63 میلیون دلار درآمد دارد که پردرآمدترین چهره ورزشی بازنشسته ورزش دنیاست. پس […]

“سیرجان خبر” بر اساس گزارش مجله فوربس، “مایکل جردن” اسطوره بسکتبال آمریکا با اینکه سال ها از بازنشسته شدنش می گذرد اما هنوز بیشتر از یک ستاره بسکتبال درآمد دارد که این به خاطر حضورش در برنامه های تبلیغاتی است. او سالیانه 63 میلیون دلار درآمد دارد که پردرآمدترین چهره ورزشی بازنشسته ورزش دنیاست. پس از او یک نام آشنا و بسیار محبوب قرار دارد.

“دیوید بکام” کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال انگلیس و اسطوره باشگاه منچستریونایتد در رده دوم پردرآمدترین چهره های ورزشی بازنشسته قرار دارد. او سالیانه 50 میلیون دلار کسب درآمد می کند. شگفت آور اینکه “بکام” بیشتر از دورانی که فوتبال بازی می کرد پول به دست می آورد. بخش عمده درآمد “دیوید بکام” 39 ساله از راه تبلیغات و مد به دست می آید. درآمد سالیانه او از “مسی” و “رونالدو” هم بیشتر است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده