ساعت: ۱۴:۵۱ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ شناسه خبر: 62555

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان گفت: همکاران ما در سراسر استان در تلاش هستند که هیچ کارخانه‌ای تعطیل نشود، هیچ تولید کننده‌ای زمین نخورد و هیچ کارگری بیکار نماند.

به گزارش “سیرجان خبر” عصر روز گذشته رئیس کل دادگستری استان کرمان در دومین‌ روز از سفر به شهرستان سیرجان در راستای اجرای سیاست های اقتصادی مقاومتی و رفع موانع و مشکلات تولید در دادگستری استان کرمان از کارخانه تراکتورسازی در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان بازدید به عمل آورد.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان در حاشیه این بازدید با بیان اینکه سیاست قوه قضائیه بر این است اجازه ندهیم هیچ واحد تولیدی در کشور بدلیل مشکلات حقوقی و قضایی تعطیل شود گفت: همکاران ما در سراسر استان در تلاش هستند که هیچ کارخانه‌ای تعطیل نشود، هیچ تولید کننده‌ای زمین نخورد و هیچ کارگری بیکار نماند.

یدالله موحد گفت: از سال گذشته تاکنون 217 پرونده حمایت از بنگاه‌های اقتصادی در حمایت از ستاد اقتصاد مقاومتی در دادگستری گشودیم و مسائل و مشکلات را برای رونق تولید حل می‌کنیم که به‌عنوان نمونه کارخانه قند بردسیر که به‌زودی فعالیت خود را ازسر می‌گیرد.

وی پس از بازدید از کارخانه تراکتور سازی در جلسه ای که با برخی از فعالان اقتصادی داشت گفت: بخشی از مشکلات شما با پیگیری‌های استانی قابل حل است و رفع بعضی از این مشکلات نیز نیاز به پیگیری‌های سراسری و اصلاح دستورالعمل ها و قوانین کشوری دارد.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان بیان کرد: بر اساس پیگیری‌های دستگاه قضایی این استان و برگزاری جلسات تخصصی با حضور صاحب نظران کشوری بسیاری از مشکلات تولیدکنندگان با سیستم بانکی حل شده است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده