ساعت: ۰۶:۳۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ شناسه خبر: 53462

شهردار ارزوئیه پیرامون مشکلات شهر و شهرداری با جمالی زاده معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و مهندس بختیاری نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در محل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور دیدار کرد.

به گزارش سیرجان خبر؛ به نقل از روابط عمومی شهرداری ارزوئیه در این دیدار که به همت آقای مهندس بختیاری نماینده محترم ارزوییه بافت رابر در مجلس شورای اسلامی ، برنامه ریزی شده بود ، شهردار بافت ، شهردار رابر ، شهردار بزنجان و شهردار هنزاء نیز حضور داشتند‌.

شرفعلی پور شهردار ارزوئیه ضمن تشکر از مهندس بختیاری نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی که بابت هماهنگی این دیدار ، مشکلات و مسائل شهرداری و شهر ارزوئیه را به سمع دکتر جمالی زاده رساند و از وی طلب استمداد و مساعدت جهت برطرف شدن این مشکلات نمود و مشکلات شهر و شهرداری ارزوییه را کتبا و طی یک نامه تحویل آقای جمالی زاده دادند.

تقاضای یک دستکاه گریدر ، ماشین جمع آوری زباله ، ماشین آتش نشانی ، تخصیص اعتبار برای ساختمان شهرداری ، تخصیص اعتبار برای ساخت مراکز تفریحی و افزایش سرانه فضای سبز متعدد ، تخصیص قیر رایگان برای آسفالت معابر ، اعطاء تسهیلات بانکی کافی برای راه اندازی کارخانه شن و ماسه ، ارتقاء درجه شهرداری از جمله مواردی هست که در آقای شهردار کتبا به ریاست سازمان شهرداری های کشور اعلام نمودند.

در این دیدار بختیاری با اشاره به وضعیت بسیار بد شهرداری های شهرستان ابر(ارزوئیه،بافت و رابر) ، قاطعانه از آقای جمالی نژاد درخواست نمود که به صورت ویژه از شهرداری های ابر حمایت نمایند.

در پایان این جلسه جمالی نژاد با اشاره به تلاش های بسیار زیاد مهندس بختیای در جهت ارتقاء وضعیت شهرداری های شهرستان ابر خاطر نشان کرد: قطعا در طی امسال از لحاظ اعتبارات مالی و ماشین آلات و قیر رایگان و اعطاء تسهیلات ، نگاه ویژه ای به شهرهای شهرستان ابر خواهد داشت و قول مساعدت جهت بهبود اوضاع شهرداری ها دادند.

انتهای پیام/تاراش

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده