ساعت: ۱۵:۲۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۳/۵ شناسه خبر: 26757

قاچاقچیان سوخت با شگرد جدیدی قصد عبور محموله هزار لیتری گازوئیل را داشتند که با هوشیاری مامورین پاسگاه خیر آباد ناکام ماندند.

به گزارش خبرنگار سرویس حوادث “سیرجان خبر”، قاچاقچیان سوخت در محور سیرجان – شیراز با شگردی جدید قصد عبور محموله هزار لیتری گازوئیل را داشتند که با هوشیاری مامورین پاسگاه خیر آباد ناکام ماندند.
سرهنگ هادی ثمره فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان روز گذشته در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص جزئیات این خبر گفت: روز سوم خرداد ماه ساعت 8 شب مامورین پاسگاه خیر آباد حین کنترل خوروهای عبوری در محور سیرجان – شیراز به یک دستگاه خودروی مینی بوس مشکوک و دستور توقف آن را دادند.
وی بیان کرد: پس از بازرسی این خودرو مامورین متوجه یک جاساز در قسمت انتهای خودرو شدند، که مقدار 500 لیتر گازوئیل قاچاق در آن مخفی شده بود را کشف کردند.
ثمره عنوان کرد: پس از توقف این خودرو و پس از طی فاصله زمانی 5 دقیقه یک دستگاه خودروی فوتون که قصد عبور از محل ایست بازرسی را داشت توسط ماموران متوقف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان تصریح کرد: پس از بازرسی از خودروی فوتون مقدار 450 لیتر سوخت که درون باک این خودرو جاساز شده بود، کشف و ضبط گردید.
ثمره در پایان اضافه کرد: پلیس با هوشیاری کامل در برقراری نظم و امنیت جامعه می کوشد و این گونه شگرد ها دیگر برای پلیس قدیمی شده است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده