ساعت: ۱۴:۱۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ شناسه خبر: 60979

رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان سیرجان گفت: بازرسان اداره صنعت و معدن و بسیج موفق به کشف 2 انبار احتکار روغن مایع در سیرجان شدند.

رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان سیرجان در گفت وگو با “سیرجان خبر” گفت: گشت مشترک بین اصناف،صنعت معدن تجارت و بسیج اصناف،به منظور نظارت بر واحد های صنفی و برخورقانونی با افراد متخلف در سطح شهرستان راه اندازی شده است.

خواجویی بیان کرد: صبح امروز بازرسان اداره صمت و بسیج سپاه شهرستان سیرجان موفق به کشف 3700 بطری روغن 1 و 1.5 لیتری به ارزش 353404000 ریال از دو انبار احتکاری در شهرستان شدند که پرونده آن ها برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

وی گفت: متاسفانه شاهد این هستیم که برخی از افراد سودجو در برهه های خاصی از زمان اقدام به احتکار کالاهای اساسی و ارزاق عمومی می کنند که به شدت با این افراد برخورد خواهیم کرد وکار نظارت بر بازار با دقت بالا انجام می شود به خصوص قیمت کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم زیر ذره بین بازرسان است.

خواجویی در پایان خاطر نشان کرد: از همه شهروندان گرامی تقاضا می کنم در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی و یا احتکار هر نوع کالایی با سامانه خبری 124 اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیرجان تماس حاصل نمایند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده