ساعت: ۰۹:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ شناسه خبر: 62091

همتی در بدو ورود به رسانه ملی از کلید واژه مشکوک «انتخاب حداقلی» استفاده کرد؛ سناریویی که برخی محافل رسانه ای از تلاش دولتی ها و اصلاح طلبان برای کاهش مشارکت در انتخابات خبر دادند.

به گزارش “سیرجان خبر”آخرین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری امروز در حالی برگزار شد که براساس قرعه کشی صورت گرفته در مناظره دوم کاندیداها وارد سازمان صدا و سیما شده و قبل از ورود به سالن معاونت سیما به سوال خبرنگاران پاسخ ددند.

عبدالناصر همتی در بدو ورود به سازمان صدا و سیما در گفت و گو با خبرنگاران از کلید واژه جدید رونمایی کرد.

وی با تاکید براینکه رئیس جمهور باید منتخب اکثریت مردم باشد گفت: رئیس جمهور نباید با رای حداقلی انتخاب شود.

این اظهارات همتی در حالی مطرح شد که پیش از این برخی محافل خبری از طرح جریان نزدیک به دولت و اصلاح طلبان به دلیل ضعف عملکرد و عدم امید به رای آوری، تلاش خود را برای کاهش مشارکت در انتخابات خبر داده بودند.

دعوت زاکانی از روحانی برای مناظره

علیرضا زاکانی از رئیس جمهور دعوت کرد که با حضور در رسانه ملی با وی مناظره کند.

کنایه جلیلی به رئیس جمهور

دولت می آید 8 سال می گذرد هیچ اتفاقی رخ نمی دهد اگر خوش انصاف باشند عذرخواهی می کنند، نباشد عذرخواهی هم نمی کند می گوید خیلی هم خوب است.

حل مشکلات کشور به دست همتی و مهرعلیزاده مثل درمان کرونا توسط ویروس کروناست!

قاضی زاده هاشمی گفت: سپردن مشکلات کشور به آقای همتی و مهرعلیزاده مثل سپردن درمان مالاریاست به پشه آنوفل یا سپردن درمان کرونا به ویروس کرونا

اشاره زاکانی به حقوق 80 میلیونی تاجگردون

زاکانی درباره حقوق 80 میلیونی تاجگردون گفت: ما یکی را از مجلس بیرون کردیم او رفته در سیستم دولت حقوق 80 میلیونی از بیمه سرمد گرفته است، با دلار نجومی، سکه نجومی، حقوق نجومی، اختلاس نجومی، نقدینگی نجومی و پررویی نجومی، مواجه هستیم.

آقای روحانی چون اقتصاد بلد نبود همتی را رئیس بانک مرکزی کرد

زاکانی خطاب به همتی گفت: شما یک جمله درست گفتید و آن این که آقای روحانی اقتصاد بلد نیست؛ درست است اگر آقای روحاین اقتصاد بلد بود شما را رئیس کل بانک مرکزی نمی کرد.

اگر من نبودم چه می خواستید بگویید؟

رئیسی در واکنش به اظهارات رقبای انتخاباتی گفت: اگر من نبودم دوستان چه می خواستند بگویند از اول تا آخر این حرف ها را می زنید. شما از من ناراحت هستید یا از مردم که به شما اقبال ندارند.

تازه کامنت های اینستاگرامتان را باز کردید

زاکانی خطاب به همتی که درباره فیلترینگ صحبت کرده بود گفت: شما کامنت های پست اینستاگرام خودت را بسته بودی تازه باز کردی بعد حرف از فیلترینگ می زنی!

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده