ساعت: ۰۶:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۷/۲۱ شناسه خبر: 20007

تیم فوتبال گل گهر سیرجان در رقابت های یک شانزدهم جام حذفی کشور 26 مهر ماه در ورزشگاه اختصاصی گل گهر میزبان فولاد مبارکه سپاهان است.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی “سیرجان خبر “ تیم فوتبال گل گهر سیرجان در رقابت های  یک شانزدهم جام حذفی کشور 26 مهر ماه در ورزشگاه اختصاصی گل گهر میزبان فولاد مبارکه سپاهان است.

گل گهر سیرجان که در بازی قبلی خود درضربات پنالتی از سد تیم نساجی عبور کرد در بازی بعدی خود میزبان تیم لیگ برتری فولاد مبارکه سپاهان اصفهان است و  این بازی شنبه 26 مهر ماه ساعت 14 عصر در ورزشگاه اختصاصی گل گهر برگزار خواهد شد.

مسئول روابط عمومی باشگاه گل گهر در این باره به خبرنگار ما گفت: میزبان این بازی تیم گل گهر بود که به بهانه استاندارد نبودن زمین ورزشگاه مسئولین برگزاری مسابقات قصد برگزاری مسابقه را در ورزشگاه شهید باهنر کرمان داشتند اما از سوی باشگاه گل گهر اعتراضاتی به سازمان لیگ ارسال شد و پس از بررسی های زمین گل گهر، استاندارد بودن آن تایید شد.

جواهری بیان کرد: شهر ستان سیرجان و تیم گل گهر پتانسیل این را دارد که چنین بازی را میزبانی کند وهواداران این تیم از اینکه این بازی در سیرجان انجام می شود بسیار خرسند هستند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده