ساعت: ۱۶:۰۱ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ شناسه خبر: 61981

در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و سرمایه‌گذاری برای توسعه کشور، مدیرعامل شرکت گل‌گهر و وزیر صنعت، معدن و تجارت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش “سیرجان خبر” در این تفاهم نامه که دروزات صمت امضا شد شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در اجرای ۳۶ طرح و پروژه بزرگ اقتصادی، صنعتی و زیربنایی با مبلغ ۵ میلیارد یورو سرمایه‌گذاری می‌کند.

مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان گفت:در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و سرمایه‌گذاری برای توسعه کشور، این شرکت در اجرای ۳۶ طرح  بزرگ اقتصادی، صنعتی و زیربنایی  5 میلیارد یورو سرمایه‌گذاری می‌کند.

ایمان عتیقی افزود:این طرح‌ها بر اساس برنامه جامع توسعه‌ای گل‌گهر و در راستای محورهای تکمیل زنجیره ارزش، تنوع محصولی و جغرافیایی محصولات، توسعه زیرساخت‌ها، توسعه اکتشافات و نوسازی ماشین‌آلات معدنی، ارتقا فناوری و شتابدهنده‌ها  است.

 وی گفت: در اجرای این طرح‌های بزرگ، اشتغال‌زایی، انجام مسئولیت‌های اجتماعی، سرمایه‌گذاری برای تولید و تکمیل صنایع معدنی، استفاده از منابع داخلی و بهره‌گیری از حداکثر توان ساخت داخل کشور محوریت داشته و وزارت صمت و دستگاه‌های مربوط برای پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی ها، تسهیل‌گر خواهند بود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده