ساعت: ۱۱:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ شناسه خبر: 59529

فرمانده بسیج سپاه شهرستان سیرجان از قربانی کردن 500راس گوسفند به نیابت از حاج قاسم سلیمانی در شهرستان خبر داد.

فرمانده بسیج سپاه شهرستان سیرجان در گفت وگو با “سیرجان خبر “در خصوص رزمایش کمک مؤمنانه 2در شهرستان سیرجان گفت: از روز 10 مردادماه همزمان با شروع دهه ولایت رزمایش کمک مومنانه2 در سیرجان آغاز شده است.

سرهنگ دستوری اظهار کرد: به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای رزمایش کمک مومنانه اول که در ماه مبارک رمضان طی سه مرحله صورت گرفت موج خوبی در کشور ایجاد کرد و در شهرستان سیرجان بیش از 18 هزار بسته معیشتی بین خانواده های آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع شده است.

وی افزود: در رزمایش کمک مومنانه 2 در سه مقطع زمانی دهه ولایت(از قربان تا غدیر)، دهه اول محرم و دهه آخر ماه صفر نیز اقلام معیشتی و لوازم تحریر بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع خواهد شد.

فرمانده بسیج سپاه شهرستان سیرجان با اشاره به راه اندازی پویش نذر قربانی درشهرستان سیرجان گفت: با راه اندازی پویش نذر قربانی در سیرجان به نیابت از حاج قاسم سلیمانی 100راس گوسفند توسط حوزه ها، پایگاه های مقاومت و کانون های اقشاری بسیج و 400 راس توسط خیرین شهرستان تهیه شده است.

سرهنگ دستوری تصریح کرد: در مجموع 500راس گوسفند به نیابت از حاج قاسم سلیمانی در سیرجان قربانی شده است و گوشت گوسفند های قربانی شده بین 10هزار خانواده نیازمند و اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع خواهد شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده