ساعت: ۱۱:۳۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۵/۵ شناسه خبر: 54430

فرمانده انتظامی سیرجان از کشف ۱۹۱ کیلوگرم تریاک طی دو عملیات و دستگیری دو قاچاقچی در عملیات روز گذشته توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد .

به گزارش ” سیرجان خبر” فرمانده انتظامی سیرجان از کشف ۱۹۱ کیلوگرم تریاک طی دو عملیات و دستگیری دو قاچاقچی در عملیات روز گذشته توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد .

سرهنگ محمدرضا ایران نژاد در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در راستای اجرای طرح شناسایی و انهدام شبکه های قاچاق مواد مخدر و مبارزه بی امان با سوداگران مرگ هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور بندرعباس به سیرجان به یک دستگاه سواری پراید مشکوک و دستور ایست صادر کردند.

وی تصریح کرد:در بازرسی از این خودرو۱۰۰ کیلو گرم تریاک ، کشف و ضبط گردید.

ایران نژاد خاطر نشان کرد:در عملیاتی دیگر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در یک انبار در حاشیه شهر۹۱ کیلو تریاک که دپو شده بود کشف که در این رابطه یک نفر متهم دستگیر که جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در پایان از شهروندان خواست تا برای کاهش تبعات اجتماعی ناشی از مواد مخدر پلیس را در دستگیری قاچاقچیان یاری کنند و هر گونه اخبار در این باره را از طریق سامانه ۱۲۸ به پلیس اطلاع دهند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده