ساعت: 18:16 منتشر شده در مورخ: 2019/08/30 شناسه خبر: 54890

امام جمعه شهرستان سیرجان گفت:همه مسئولین باید در مسیر خدمت به مردم عزم جدی داشته و در مبارزه با فساد انقلابی عمل کنند تا ریشه فساد را از بین ببریم.

به گزارش”سیرجان خبر”حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی امام جمعه سیرجان ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم گفت: امام حسین (ع) به‌خاطر امر به معروف و نهی از منکر و مبارزه با ظلم و فساد به شهادت رسیدند و هفته اول ماه محرم هفته امر به معروف ونهی از منکر است.

وی اظهار داشت: تذکر لسانی یکی از مهمترین وظیفه مسلمانان در خصوص امر ‌به معروف و نهی از منکر است که نباید در جامعه فراموش شود و هر جا که نیاز باشد باید تذکر داده شود تا از گسترش آن جلوگیری شود.

خطیب جمعه سیرجان با اشاره به گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی ایران بیان کرد: دولت‌ها در طول این مدت خدمات ارزنده‌ای داشته و پیشرفت‌هایی در زمینه‌های گوناگون داشته‌ایم با اینکه مشکلاتی وجود دارد و فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم‌ها هست اما مردم قدردان خدمات دولتمردان خود هستند لذا همه مسئولین باید در مسیر خدمت به مردم عزم جدی داشته و در مبارزه با فساد انقلابی عمل کنند تا ریشه فساد را از بین ببریم.

امام جمعه سیرجان با اشاره به پیامدهای مقاومت و ایستادگی افزود: امروزه مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان نتیجه داده به‌طوری که پیام سید حسن نصرالله به صهیونیست‌ها لرزه بر اندام آنها انداخته است که این نتیجه مقاومت است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده