ساعت: ۱۰:۱۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ شناسه خبر: 55535

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سیرجان به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی گفت: ارتقاء حفظ حقوق شهروندی از وظایف مهم و اولویت کاری پلیس شهرستان است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سیرجان به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتطامی در گفت وگو با خبرنگار “سیرجان خبر” اظهار داشت: ارتقاء حفظ حقوق شهروندی از وظایف مهم و اولویت کاری پلیس شهرستان است.

وی ادامه داد: از ابتدای امسال هیچ گونه سرقت مسلحانه در این شهرستان وجود نداشته است و مهم تراز این موضوع تعامل بین نیروهای انتظامی شهرستان وجود داشته است.

این مقام مسئول گفت: جرائمی از جمله شرارت، درگیری و چاقوکشی در یکسال گذشته در سیرجان کاهش داشته که خود گواه بر تاثیرات فرهنگ سازی، آموزش عمومی به خانواده ها توسط پلیس، تعامل دوسویه پلیس با مراکز علمی، آموزشی و دانشگاه ها و برخوردهای مناسب قضایی در شهرستان می باشد.

ایران نژاد در ادامه افزود:شعار امسال هفته نیروی انتظامی با عنوان پلیس هوشمند،امین مردم است و با توجه به پیچیده شدن جرائم و تغییر الگوی جرم از سنتی به مدرن، اقدامات پلیس نیز با تاکید بر توانمندی ها، روزآمدی و هوشمندی پلیس همچون همه زمینه ها، در توسعه امنیت و مقوله مهم پیشگیری های اجتماعی و هم امید به آینده مستلزم اقدامات هوشمندانه است.

وی در رابطه با برنامه های هفته گرامیداشت نیروی انتظامی در سیرجان گفت: افتتاح کلانتری ۱۴ نجف شهر سیرجان، افتتاح ساختمان کلانتری ۱۲ شریعتی، افتتاح ساختمان پایگاه شماره دو راهنمایی و رانندگی سیرجان، همایش پیاده روی و برنامه های ورزش، دیدار با ائمه جمعه شهرستان و غبارروبی گلزار شهدا از جمله برنامه های گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در شهرستان سیرجان می باشد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده