ساعت: 15:53 منتشر شده در مورخ: 2020/03/12 شناسه خبر: 58055

همزمان با اقدامات مختلف جهت مقابله با شیوع کرونا در سیرجان عملیات ضدعفونی کردن معابرشهرستان از روز گذشته به همت بسیج سپاه شهرستان سیرجان و شهرداری آغاز شده است.

به گزارش “سیرجان خبر” همزمان با اقدامات مختلف جهت مقابله با شیوع کرونا در سیرجان عملیات ضدعفونی کردن معابرشهرستان از روز گذشته به همت بسیج سپاه شهرستان سیرجان و شهرداری آغاز شده است.

فرمانده بسیج سپاه شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار ما با اعلام شروع عملیات گندزدایی معابر و سطوح شهر سیرجان گفت: با توجه به شرایط فعلی کشور و فراگیرشدن بیماری کرونا گروه های جهادی حوزه های مقاومت بسیج محلات، بسیج جامعه پزشکی با همکاری شهرداری، شرکت های معدنی و دانشکده علوم پزشکی عملیات گندزدایی معابر شهرستان سیرجان را راه اندازی کرده اند.

سرهنگ باقری تصریح کرد: با انجام این کار، بخشی از بار میکروبی شهر کاسته می‌شود و بر اپیدمی کرونا میزانی کنترل خواهیم شد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس توافقی که میان مرکز بهداشت، سپاه و شهرداری انجام شده است گندزدایی کلیه معابر و سطوح شهر سیرجان در دستور کارنیرو های جهادی بسیج قرار گرفته گرفته است.

سرهنگ حسن باقری اذعان کرد: گندزدایی اطراف بیمارستان ها، پمپ بنزین ها، مراکز خرید و مکان های پر تردد در اولویت قرار گرفته و عملیات گندزدایی صبح روز گذشته آغاز شده است و نیرو های بسیجی با آمادگی کامل شبانه روز به صورت مستمرعملیات ضد عفونی و گند زدایی معابر سطح شهر ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده