ساعت: 09:23 منتشر شده در مورخ: 2020/04/12 شناسه خبر: 58531

امام جمعه و فرمانده انتظامی شهرستان ارزوئیه از ایستگاه سلامت ورودی شهر به منظور پیشگیری از ویروس کرونا بازدید کردند. به گزارش سیرجان خبر؛ امام جمعه و فرمانده انتظامی شهرستان ارزوئیه از ایستگاه سلامت ورودی شهر بازدید کردند. امام جمعه ارزوئیه در بازدید از ایستگاه بازرسی و تب سنجی ورودی شهر ارزوئیه از زحمات پرسنل مرکز […]

امام جمعه و فرمانده انتظامی شهرستان ارزوئیه از ایستگاه سلامت ورودی شهر به منظور پیشگیری از ویروس کرونا بازدید کردند.

به گزارش سیرجان خبر؛ امام جمعه و فرمانده انتظامی شهرستان ارزوئیه از ایستگاه سلامت ورودی شهر بازدید کردند.

امام جمعه ارزوئیه در بازدید از ایستگاه بازرسی و تب سنجی ورودی شهر ارزوئیه از زحمات پرسنل مرکز بهداشت، هلال احمر، نیروی انتظامی و بسیج در کنترل و مبارزه با کرونا ویروس تقدیر و تشکر کرد.

سرهنگ پورامینایی فرمانده انتظامی گفت: با همت مدیریت شبکه بهداشت و درمان و هلال احمر و بسیج پایگاه‌های سیار غربالگری در سطح ورودی شهرستان برپا شده است.

پورامینایی اظهار داشت: با عزم و اراده ایرانی و مشارکت و همدلی مردم بزرگوار و ولایتمدار و همت پزشکان کرونا را شکست خواهیم داد.

او اضافه کرد: برقراری امنیت مطلوب برای همه هموطنان از جمله وظایف اصلی پلیس است که در این ایام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

فرمانده انتظامی شهرستان ارزوئیه افزود: اقدامات و پیش بینی‌های لازم در رابطه با کرونا ویروس اندیشیده شده و کادر بهداری برای مقابله با شیوع ویروس کرونا از آمادگی کامل برخوردار است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده