به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی “سیرجان خبر” مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان در خصوص اعزام دانشجویان به مناطق محروم گفت: 12گروه از دانشجویان بسیجی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان سیرجان با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم و تحقق اقتصاد مقاومتی به اردوی جهادی در تابستان امسال اعزام می شوند.
علی سلیمی دریابیگی افزود: بسيج دانشجویی شهرستان سیرجان امسال نيز طبق روال قبل برنامه هاي متنوعي را در عرصه سازندگي،خدمت رساني و اردوهای جهادی در مناطق محروم جنوب استان کرمان انجام داده است.

وی گفت:مهمترین اهداف از برگزاری اردوی جهادی را تحقق بخشیدن به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ،کمک و خدمت رسانی به محرومین،پیوند دانش نظری و عملی دانشجویان و تمرين كار گروهي و خودسازي دانشجویان دانست.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان به عرصه های فعالیت دانشجویان در اردوهای جهادی اشاره کرد و گفت:دانشجویان در تابستان امسال در عرصه های پزشکی،پرستاری، فرهنگی،آموزشی،عمرانی،مطالبه گری ازمسئولین و…مشغول خدمت رسانی به مردم مناطق محروم خواهند بود.

وی در پایان اظهار داشت:دانشجویان با حضور در این اردوها از نزدیک با مناطق محروم و مشکلات آنها آشنا می شوند و طعم تلخ وشیرین فقر را می چشند و انشاالله با همین روحیه جهادی و انقلابی در مسئولیت های دولتی و اجرایی جامعه مشغول به کار می شوند.

عل سلیمی بسیج دانشجویی